Altınkan Avukatlık Bürosu avukatlarından Av. Hande AKINCI, Antalya’nın Serik İlçesi’nde Yukarıkocayatak Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Lise öğretimini Serik ilçesinin en önemli liselerinden olan Serik Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Av. Hande AKINCI, çocukluk hayali olan avukatlık mesleğini yapabilmek adına Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır.

2016 yılında Kırıkkale Üniversitesi’nden başarıyla mezun olan Av. Hande AKINCI, üniversite üniversite eğitimini tamamlamasının ardından Antalya Barosu’na bağlı olarak Altınkan Avukatlık Bürosu bünyesinde avukatlık stajını da başarıyla tamamlamıştır..

Av. Hande AKINCI; Antalya Barosu tarafından düzenlenen “Adli Yardım Uygulama Esasları ve Bilgilendirme” eğitimi sertifikasına, Antalya Barosu tarafından düzenlenen “CMK Vekilliği Uygulama Esasları” isimli eğitimin katılım belgesine ve Antalya Barosu tarafından düzenlenen “Anayasa Mahkemesi’ne Bireysel Başvuru” isimli eğitimin katılım belgesine sahiptir.

Av. Ramazan GÜLLÜ, başta icra ve iflas hukuku olmak üzere, ceza hukuku, aile hukuku ve borçlar hukuku alanları başta olmak üzere bir çok alanda avukatlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.