Altınkan Avukatlık Bürosu avukatlarından Av. Ramazan GÜLLÜ, Antalya’nın Korkuteli İlçesi’nde Avdan Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Lise öğretimini Antalya’nın en eski lisesi olan Antalya Lisesi’nde tamamlayan Av. Ramazan GÜLLÜ, çocukluk hayali olan avukatlık mesleğini yapabilmek adına tam burslu olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır.

2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden başarıyla mezun olan Av. Ramazan GÜLLÜ, üniversite eğitimi boyunca turizm ağırlıklı olarak bir şirkette çalışmış ve İngilizce bilgisini geliştirmiştir.

Üniversite eğitiminin ardından Antalya Barosu’na bağlı olarak Ali Önal Hukuk bürosu bünyesinde avukatlık stajını tamamlayan Av. Ramazan GÜLLÜ, stajının ardından disiplin subayı olarak Şanlıurfa’da askerlik görevini yerine getirmiş ve akabinde Altınkan Avukatlık Bürosu bünyesinde avukatlık görevine başlamıştır.

Av. Ramazan GÜLLÜ; Antalya Barosu tarafından düzenlenen “Adli Yardım Uygulama Esasları ve Bilgilendirme” eğitimi sertifikasına ve yine Antalya Barosu tarafından düzenlenen “CMK Vekilliği Uygulama Esasları” isimli eğitimin katılım belgesine sahiptir.

Avdan Mahallesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği üyesi olan Av. Ramazan GÜLLÜ, başta ceza hukuku olmak üzere, aile hukuku, iş hukuku ve borçlar hukuku alanları başta olmak üzere bir çok alanda avukatlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.