Av. Senem Tur, Altınkan Avukatlık Bürosu’nda

Yeni çalışma arkadaşımız Av. Senem Tur, Altınkan Avukatlık Bürosu'nda göreve başladı.

Antalya doğumlu olan Av. Senem Tur, lise eğitimini Antalya Lisesi'nde tamamlamış olup, lisans eğitimini  ise Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yüksek başarıyla tamamlamıştır.

Hukuk Fakültesi eğitiminin ardından Antalya Barosu'nda avukatlık stajını yapan Av. Senem Tur; stajının ikinci altı aylık kısmında Altınkan Avukatlık Bürosu'na katılmıştır.

Av. Senem Tur; İcra - İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira Hukuku gibi hukuk dallarında mesleki birikim ve tecrübeye sahiptir.

Av. Onur ALTINKAN TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu’nda

Altınkan Avukatlık Bürosu’nun ortak avukatlarından Av . Onur ALTINKANTOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) İl Genç Girişimciler Kurulu üyeliğine kabul edilmiştir.

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu, TOBB bünyesinde teşekkül ettirilen ve TOBB Yönetim Kurulu’nun alacağı kararlara ışık tutan, genç girişimcilik konusunda temel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan istişari bir kuruldur. Kurul; Türk ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunacak sektörlerde girişimde bulunulmasına yardımcı olacak politikaları belirlemek ve bu sektörlere genç girişimcileri yönlendirmek ve teşvik etmek amacı gütmektedir.

Av. Onur ALTINKAN GSAHD Üyeliğine Kabul Edildi

Altınkan Avukatlık Bürosu’nun ortak avukatlarından Av . Onur ALTINKANGSAHD (Galatasaraylı Avukatlar ve Hukukçular Derneği) üyeliğine kabul edilmiştir.

Galatasaraylı Avukatlar ve Hukukçular Derneği, Galatasaraylı avukatları, hukukçu öğretim üyeleri ila hakim ve savcıları bir çatı altında toplayarak Galatasaray camiasına katkı yapabilecek hukuksal çalışmalar yapmak amacıyla kurulmuştur. Bu temel amacının yanı sıra; dernek tüzüğünde yer alan tüm amaçların gerçekleştirilebilmesi adına hukuk, eğitim, sosyal kültürel, ticari, iktisadi, sportif alanlarda faaliyet gösterilmektedir. 2017 yılında kurulan dernek, ülke çapında ciddi biçimde büyümekte ve Galatasaray camiası için önemli bir görev üstlenmektedir.

Av. Onur ALTINKAN KONSYİAD Üyeliğine Kabul Edildi

Altınkan Avukatlık Bürosu’nun ortak avukatlarından Av . Onur ALTINKAN, KONYSİAD (Konyaaltı Sanayici ve İş Adamları Derneği) üyeliğine kabul edilmiştir.

Konyaaltı Sanayici ve İş Adamları Derneği, seçkin ve etkili üyelerden oluşan yapısıyla Antalya’nın ticari yaşamına yeni bir soluk getirmesi amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Her geçen yıl büyüyen ve Antalya ilinin genelinde önemli işlere imza atan KONYSİAD, iş adamlarından oluşan bir yapıya sahiptir. Söz konusu bu yapısıyla ticaret, siyaset ve sosyal hayat bakımından rağbet gören bir sivil toplum örgütü olarak yaşamına devam etmektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımız Aktif

Altınkan Avukatlık Bürosu sosyal medya hesapları aktif olarak kullanılmaya başladı.

Uzun süredir aktif olan Facebook hesabımızın yanı sıra, güncel hukuki bilgileri, gündeme ilişkin haberleri ve büro hakkındaki duyuruları aynı zamanda Twitter, Google+ ve Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Öte yandan Youtube kanalımız vasıtasıyla video içeriklerine erişebilir, merak edilen konular hakkında hazırladığımız videolardan faydalanabilirsiniz.

Büromuz ve hukuk dünyasıyla ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip etmek için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz.