Türk Borçlar Hukukunda Geçici Ödemeler Başlıklı Eserimiz Kitap Olarak Yayınlandı

 

Altınkan Hukuk Bürosu avukatlarından Av. Dr. Onur ALTINKAN’ın doktora tezi olarak hazırladığı ve jüri tarafından başarılı bulunan çalışması, Seçkin Yayıncılık tarafından kitap olarak yayınlandı. DEVAMI… “Türk Borçlar Hukukunda Geçici Ödemeler Başlıklı Eserimiz Kitap Olarak Yayınlandı”

Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesiyle İlgili Eserimiz Kitap Olarak Yayınlandı

Büromuz avukatlarından Av. Onur ALTINKAN tarafından 2015 yılında yüksek lisans tezi olarak kaleme alınan eser kitap olarak yayınlandı. “Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesinde Müteahhidin Temerrüdü Halinde Üçüncü Kişinin Hukuki Durumu” başlıklı tez aradan geçen 7 yılda Av. Onur ALTINKAN tarafından güncellendi ve geliştirildi. Eser, “Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesinin Taraflarının Temerrüdü Halinde Üçüncü Kişinin Hukuki Durumu” ismiyle Seçkin Yayıncılık tarafından yayınlandı. DEVAMI… “Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesiyle İlgili Eserimiz Kitap Olarak Yayınlandı”

Av. Onur ALTINKAN’ın Staj Akademisi’nde Anlattığı Ders Kayda Alındı

Staj Akademisi
Staj Akademisi

2019 yılından beri Antalya Barosu staj eğitim merkezinde stajyer avukatlara Hukuk Muhakemeleri Kanunu’yla ilgili eğitimler veren Av. Onur ALTINKAN’ın son dersi video kaydına alındı. Antalya Barosu’nda mevcut olan 850’den fazla stajyerin söz konusu dersi gruplar halinde bile izlemesi pandemi nedeniyle riskli olduğu için, alınan video kaydın Antalya Barosu telefon uygulaması aracılığıyla stajyer avukatlara ulaştırılacağı öğrenildi. Av. Onur ALTINKAN tarafından verilen “Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nda Dava Çeşitleri, Dava Şartları ve İlk İtirazlar” başlıklı eğitim, normal şartlarda 2 saatin üzerinde sürmekteyken, video kaydı bilinçli olarak kısa tutuldu. DEVAMI… “Av. Onur ALTINKAN’ın Staj Akademisi’nde Anlattığı Ders Kayda Alındı”

Ekip Çalışması ve Farkındalık Üzerine Eğitim Aldık

Altınkan Hukuk Bürosu olarak; mesleki ve kişisel gelişimimize katkı koyabileceğini düşündüğümüz çok faydalı bir eğitimi tamamlamış olmanın sevincini yaşıyoruz. Antalya’nın alanında uzman eğitmenlerinden Sn. Nilgün Akyüz tarafından verilen ve 5 hafta süren eğitim serisinin sonunda, tüm ekibimiz bir takım kazanımlar elde ederek eğitimi tamamlamanın sevincini yaşadı. DEVAMI… “Ekip Çalışması ve Farkındalık Üzerine Eğitim Aldık”

Youtube Kanalı İlgi Çekmeye Devam Ediyor

Kurulduğu günden bu yana hukuk alanında çeşitli videoları bünyesinde barındıran Altınkan Hukuk isimli Youtube kanalı, ilgi görmeye devam ediyor. Av. Onur  ALTINKAN tarafından üniversitede anlatılan  derslerin özet kayıtlarının da yer aldığı kanalda hukuka  ilişkin çok farklı türde içerikler bulmak mümkün. DEVAMI… “Youtube Kanalı İlgi Çekmeye Devam Ediyor”