Altınkan Avukatlık Bürosu bünyesinde verilen hukuki hizmetlerde esas olan, Antalya dışı şehirlerde yapılması gereken işlerde bizzat büro avukatlarının ilgili şehre giderek yapılması gereken işi tamamlamasıdır.

 

Söz konusu iş, bir duruşmaya katılmak olabileceği gibi, bir başvuruda bulunmak, icra takibi başlatmak, hacze gitmek ve benzeri şekilde her türlü hukuki iş olabilmektedir.

Ancak bazı durumlarda, mahiyeti gereği işin acilen yapılması gerekebilmektedir.

Yine bazı durumlarda yapılacak olan işin niteliği, yol masraflarına bile değmeyecek ölçüde küçük olabilmektedir.

Bu gibi durumlarda zaman kaybı yaşanmaması adına Altınkan Avukatlık Bürosu'nun anlaşmalı olduğu diğer il avukatları, acilen yapılması gereken işlemi söz konusu şehirde halletmektedirler.

Yapılacak işlemle ilgili Altınkan Avukatlık Bürosu avukatlarınca yetki belgesi düzenlenerek işin yapılacağı şehirde bulunan avukata e-mail yoluyla gönderilmekte, bu sayede oldukça çabuk şekilde iş yerine getirilmektedir.

Aşağıda yer alan grafik, Altınkan Avukatlık Bürosu'nun doğrudan anlaşmalı bulunduğu destek büroların yerlerini göstermektedir.

Grafikte yer almayan şehirlerle ilgili olarak da Altınkan Avukatlık Bürosu bazında hizmet verilmekte olup, gerek bizzat ilgili şehire gidilerek, gerekse de Türkiye Barolar Birliği'nin Avukatlar arası yardımlaşma projesi kapsamında ilgili şehirdeki bir avukattan destek talep edilerek Türkiye'nin tüm illerinde hukuk hizmeti sağlanmaktadır.

 

 

Yukarıdaki grafikte de görüldüğü üzere, Altınkan Avukatlık Bürosu'nun doğrudan destek bürolara sahip olduğu iller şu şekildedir:

Adana, Ankara, Aydın,
Burdur, Bursa, Çanakkale,
Denizli, Diyarbakır, Eskişehir,
Gaziantep, Mersin, İstanbul,
İzmir, Kayseri, Kocaeli,
Konya, Manisa, Muğla,
Rize, Sakarya, Samsun ve Van.