TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ
Türkiye Barolar Birliği, bütün baroların katılımıyla oluşan, kamu kurumu niteliğinde, tüzel kişiliği haiz bir üst meslek kuruluşudur. Birlik, avukatlık mesleğinin hak ettiği yere ulaşması için baroların ve baro mensuplarının, uzun yıllar özveriyle sürdürdükleri çalışmalar sonucunda, Türk hukuk sistemi içinde bugünkü yerini almıştır.


ANTALYA BAROSU
Antalya Barosu, Antalya’da ikamet eden avukatların kayıtlı olduğu kamu kurumu niteliğindeki bir meslek kuruluşudur. Barolar, yasaların bir meslek kuruluşu olarak kendilerine yüklediği görevlerinin yanında, yargı sisteminin bir parçası olarak avukatların kurumsal örgütü niteliğindedir ve hukukun gelişmesine katkıda bulunurlar.


HG LEGAL RESOURCES
1995 yılından beri tüm Dünya'da faaliyetlerine devam etmekte olan HG Legal Resources, Dünya'nın en iyi avukatlık bürolarını bünyesinde barındırmakta olup, geniş ağı sayesinde tüm Dünya'da ki hukuk uyuşmazlıklarında başvurulan bir kurumdur.


ILO - INTERNATIONAL LAW OFFICE
Düzenli şekilde yayınladığı makaleler vee-posta bildirimleriyle hukuk dünyasının nabzını tutan ILO, aynı zamanda Dünya çapında oldukça geniş partner ağıyla tüm Dünya'da yaşanan hukuki problemler bakımından başvurulan bir kuruluştur.


YACHTWORLD
Uluslararası çapta yat alım ve satım işlemlerine aracılık eden Yachtworld organizasyonu, yat alım satımı alanında uzmanlık sahibi ofisleri de tavsiye etmekte ve Deniz Hukuku anlamında ofisimizi refere etmektedir.


JURIDIPEDIA
Dünya çapında önemli hukuk bürolarının listesini sunan Juridipedia, geniş kaynakları sayesinde hukuk ve iş dünyasının nabzını tutmaktadır.


TURKEY BUSINESS GUIDE
Türkiye'deki iş dünyasının nabzını tutan Turkey Business Guide isimli oluşum,
hemen hemen her sektörde önde gelen firma ve kuruluşları
refere etmektedir.


TÜRK TİCARET REHBERİ
Gelişen Türkiye'nin Destekçisi sloganıyla faaliyetlerine devam etmekte olan Türk Ticaret Rehberi, her sektörün önemli firmalarını refere etmekte ve önermektedir.